informace

Zadal: Tomáš Kejzlar, 27.10.2005 02:00

souvislosti

Jarní setkání v Jičíněvsi, 21. dubna 2007 - V sobotu 21. dubna 2007 se v Jičíněvsi...

Organizace setkání 21.4.2007 - Informace o roganizaci akce v Jíčíněvsi v...

Pozvánka na dubnovou akci - Pozvánka a první informace o akci plánované...

Velký výlet do ostrovní země... - Velké povídání z velkého výletu Bubly až...

Pepušák: trénování na letní BZH - Zpravodaj pepušák nám napsal super článek...

Žanetka: únorový výlet do Jičíněvse - Krátký záznam z akce konané v Jičíněvsi...

Záznam z velkého červnového setkání - V sobotu 17. června se v Jičíněvsi konalo...

Výsledky minivýstavy 2005 - Na podzimním srazu v Jičíněvsi se konala i...

Velká narozeninová oslava A týmu - Záznam z oslavy prvních narozenin našeho...

Pozvánka na velkou party - Pozor! Už se to blíží! Vypukne velká...

Velká podzimní bojovka v Jičíněvsi

Jak už asi všichni víte, v neděli 23. října bylo v Jičíněvsi velké setkání bíglíků. A taky se konala velká bojovka v přilehlém lese, která měla zpestřit všem celý den.

Kromě plnění úkolů se během bojovky živě diskutovalo, a to zejména o povelech, které naši pejsci umí. A neprobíraly se jen takové ty "obyčejné" povely, jako je sedni, lehni, zůstaň a podobně. Mezi ty neobvyklé patří rozhodně povel ke mně! ...jestli chceš, se kterým přišel Honza a také všeobecně známý (bezi přítomnými) povel hami hami - jakýsi univerzální povel pro případ, že bíglík odmítá poslouchat. Já jsem ještě zveřejnil povel přelez si, který používám skoro každý večer, když sundavám přehoz z postele a Boreček na něm leží.

Ale již k samotné bojovce. Řekl bych, že to byla akce velmi vydařená a doufám že se všem líbila. Ale hlavně bylo moc fajn, že všichni pejsci bez problémů zvládli připravené úkoly a tak mě - paradoxně - postavili před velký problém - spousta z nich totiž dosáhla stejného počtu bodů. V konečném hodnocení se na prvním místě umístila Alča s Cupíkem a Bára a její lidská smečka, o druhé místo se pak podělili Markéta a Bauki, Kotík II. a Lubini a Břéťa a Kotík III. a na bronzovém "stupínku" skončil Honza s Cybele a Jenny.

Níže si můžete prohlédnout fotozáznam z bojovky, dokumentace bohužel není kompletní, protože fotky focené v lese se dost rozmazaly. Slibuji, že příště si na to dám větší pozor.


 

Komentáře

  1. Kotík II. · 30.10.2005 20:47

    Ahoj kamarádi ve výcviku, kterým nás neustále oblažují naši páníčci! Mým páníčkům se na stkání děsně zalíbilo, jak někteří bíglíci uměli na povel zaštěkat auž mě trénují!!! Tak aby měli radost, od včerejška jsem přestal hrát natvrdlého psa a poctivě štěkám (samozřejmě jsem to nedal zadarmo, stoupla nám spotřeba piškotů a dneska bylo dokonce masíčko ňam ňam...). Ale teď už musím letět, mladší panička si přede mnou schovala (ha ha) pod peřinu spinkací polštářek, který já děsně rád ňuchňám!!! Fakt nechápu, proč jí to tak vadí, když na něm zrovna neleží. No ne????

Vaše jméno*:

E-mailová adresa (nebude zobrazena)*:

Webové stránky*:

Text komentáre*: