informace

Zadal: Tomáš Kejzlar, 10.07.2004 22:00

souvislosti

Ambřička miminka 2008 -

Jarní setkání v Jičíněvsi, 21. dubna 2007 - V sobotu 21. dubna 2007 se v Jičíněvsi...

Organizace setkání 21.4.2007 - Informace o roganizaci akce v Jíčíněvsi v...

Pozvánka na dubnovou akci - Pozvánka a první informace o akci plánované...

Velký výlet do ostrovní země... - Velké povídání z velkého výletu Bubly až...

Pepušák: trénování na letní BZH - Zpravodaj pepušák nám napsal super článek...

Žanetka: únorový výlet do Jičíněvse - Krátký záznam z akce konané v Jičíněvsi...

Záznam z velkého červnového setkání - V sobotu 17. června se v Jičíněvsi konalo...

Ambřička: nové fotečky mách štěňátek - Máme pro Vás nové fotečky štěňátek...

Ambřička: moje štěňátka - Fotky štěňátek, která se narodila naší...

Velká narozeninová oslava A týmu

Akce začala v sobotu 3.7.2004 v sestavě naší celé smečky, malého Kotíka (Amfitryón), Hanýska (Apollón) a Bunnyho (Atreus). Sobota a neděle se s malými přeháňkami vydařila a všem strakatcům se moc líbila. Všichni zde byli pouze pod mým dohledem a uhlídat smečku sedmi bíglíků, aby vám nevlezli na stoly a nesežrali vše najednou, bylo téměř nemožné : o ))). Tak si dost užívali : o ))) V neděli večer dorazila panička od Hanýska a Banýska v posile dalšího čtyřnožce – evropského saňového psa, který se stal od okamžiku příjezdu nejoblíbenější lištičkou celé smečky.

V pondělí se oslava rozjela již v osm ráno, kdy se za dveřmi objevila Anynka (Antiopé), která přibalila do auta své pánečky, bíglici Aski a dva labradory. Později dorazila i Bauki (B-tým) a Bak (také B-tým) v doprovodu svých dvounožců. Překvapením dne byl náš pan doktor, který dorazil se smečkou labradorů a ukázal se celému našemu A-týmu tentokrát bez tetovacích kleští, injekcí a jehel. Přinesl sebou i pamlsky a tak mu bylo vše odpuštěno : o )).

Jako poslední dorazila smečka našich fandů z Prahy v sestavě tří bíglích slečen a paničky Květy. Dopočítala jsem se k počtu devatenácti čtyřnožců, počet lidiček dvounohých zaznamenán nebyl.

Pro menší čtyřnožce – bíglíky - byla naplánovaná bojová hra, tentokrát je označení bojová na místě. Kontrolní stanoviště byla rozmístěna na náročných místech – např. uprostřed rybníku a na posedu. Závodníci byli vysíláni po jednom s upozorněním, na zákaz telefonování z mobilních telefonů. S podivem všichni dorazili na místo cíle, který se naštěstí shodoval i s místem startu a proto nebyly zaznamenány žádné ztráty : o )))

Vyhodnocení a pořadí:

  1. Markéta a Bauki – žádné překvapení, cestou nasbíraly i houby
  2. Dita a Babú
  3. Vlaďka a Hanýsek s Banýskem
  4. Břéťa a Bublina
  5. Gábina a Anynka

Zvláštní pochvala patří Ditě, která přestože nevlastní bíglíka, v bojové hře obstála velmi dobře. Jen škoda, že se nechala přemluvit a nevlezla ze ostatními do rybníka. Poděkování patří Břéťovi, který utahal Bublinu tak, že se hodinu nehnul. Dost k nepochopení - pro nás majitele bígla. Zvláštní poděkování patří Gábině, za to, že se vrátila z lesa nepoškozena a nebyla naplněna hrozba jejího manžela, že mu budu do konce života vařit.

Zvláštní cenu dostala Květa se Siki, Crazy a Čeny. Vyrazila do lesa jako poslední a bez mobilního telefonu. Vrátila se suchá a se všemi kontrolami. Dodnes nechápu, jak byla schopna vyzout si boty, sundat kalhoty a přitom držet své vášnivky na vodítkách a dotáhnout je doprostřed rybníka. Tedy Květo – jsi bombarďák!!

Větší čtyřnožci – labradoři – cvičili v rybníku a rákosu. Měli s sebou i mrtvou kachnu, která naše bíglíky moc neoslnila - a divíte se?? : o ))) Jejich vyhodnocení proběhne na zkouškách, které určitě vyhrají, budeme jim držet palce.

Po všem tom běhání a cvičení na nás čekalo občerstvení, grilování a dortíky. Prostě samé dobroty. Došlo i na psí dortík a moc si ho všichni chválili : o ))) Však se podívejte na fotečky.

A v úterý za námi dorazil i Áda (Ádonis) se svojí celou lidskou smečkou a vzal s sebou i jednu bíglí slečnu. Oslava proběhla za velkého lítání a honění, jedna hračka skončila i na střeše - to nechápu - ale Áda je prostě nejlepší. Za celou dobu jsem ho neviděla stojícího na místě, tedy s výjimkou servírování dortu. To stál dokonce na dvou a hodně dlouho na místě, jen aby na něj zbyl největší kousek. Mrkněte se na www.rabbitrun.cz : o )))

Tak oslavu máme za sebou a co dodat? Bylo to perfektní, zastavit se ve shonu povinností, poklábosit, pohrát si s pejsky, zacvičit si a zabojovat. Jen více takových setkání, už plánuji další : o )))

Vaše smečka z Jičíněvse s paničkou Janou


 

Komentáře

  1. Katka · 31.01.2005 12:40

    To bylo super dovádění!!! A nejlepší na všem bylo to, že se neradovali pouze pejsci, ale také i jejich lidské části smečky!!!

Vaše jméno*:

E-mailová adresa (nebude zobrazena)*:

Webové stránky*:

Text komentáre*: