informace

Zadal: Tomáš Kejzlar, 16.12.2006 11:00

souvislosti

Jsme zde :o) -

Máme doma světového vítěze -

Rodinné setkání -

Samostatné fotečky Rubinky a povídání o jméně - Fotečky naší pózující Ruby a krátké...

Lotynce se narodila holčička - V neděli 10. prosince 2006 se Lotynce narodila...

Kompromitující fotky Lotynky - Fotky naší maminky Lotynky v 50. dni...

Opět jsme byli za ženichem - Ahoj lidičky, byla jsem za ženichem a budu...

Byli jsme za ženichem - Vydali jsme se za ženichem Lotynky až do...

Lotynka: Moje první zkoušky - Píšu vám jak vypadaly moje první lovecké...

Deníček maminky Lotynky a malé Ruby

15. února - člen naší smečky

Ahojky, tak poslám další fotečky naší Ruby - no slyšíte dobře - naší. Už je prostě jen a jen moje :o)) Je prostě úžasná a plyšová a nezkazí žádnou legraci a poslouchá a je to prostě nejbáječnější mimino na světě. Venku řádí a běhá, doma řádí a běhá, nic ji neuteče, všechno hned pochopí. Přepere bráchu - teda Bubla se spíš nechá :o)) oblafne Kotíka a přede mnou si hraje na zajíčka - já ji stejně ale vždycky chytnu :o))

Tak Ruby je právoplatným členem smečky se vším všudy :o))


 

11. února - Ruby samostatná

Víkend jsem strávila v Brně na výstavě a Rubynka byla doma v pelíšku. Hned jak jsem se vrátila v sobotu v noci, tak jsem ji prohlana po celém bytě a ona byla moooc šťastná. Jinak vypadala, že se jí moc nestýskala, no aby jo, je to velká holka a na zlobení měla Kotíka, Crazy, Čenu a Sikinu. Teta Sikina naučila Ruby vybírat odpadkový koš a Crazy zase tlouct na dveře, když chce jít domů. No prostě se neztratí :-)


 

7. února - malá učednice

Ahojte kamarádi,
panička se pomalu chystá na první letošní výstavu a tak jsem se s Nikolkou rozhodly, že Vás předzásobíme hromadou foteček. Tak se mrkněte, jak Rubynka běhá po louce a zahradě, jak se učí od bráchy Bubly a Borečka a od Nikolky čmuchání. Moooc se jí to vše líbí. Jen škoda, že klukům nestačí :o)


 

5. února - hrátky venku

Celý víkend nám svítilo sluníčko a tak Rubynka chodila ven o to více. V tomto asi není moc po mě, já bych raději ležela v postýlce, nebo se hřála u topení, alwe venku se s Ruby docela zapotím. Lítáme po zahradě, já ji honím, pak honí ona mě nebo ostatní. Nejvíc trpí Boreček, netušil, co se v Jičíněvsi děje a utíká co stačí, ale mimina ho vždy odchytí. Kotík je vůdce a mimina ho neobtěžují, prostě si netroufnou, nevím, jak to dělá, ale má prostě přirozenou autoritu, zato Buba jí nemá a pak musí sem tam vycenit a upozornit, že on na cumlání není a že to opravdu bolí.


 

přišla k nám zima >

Komentáře

 1. Lotynka · 30.12.2006 17:39

  Ahojte všini, také přeji krasné vánoce a hodně papání jak máme my :o))

 2. Bauki, KotoIII a Listicky · 25.12.2006 11:09

  Krasne vanoce Lotynko a Ruby hodne mlsani a poslusnou panicku po cely dalsi rok Vam devcata preji Listicky se smeckou

 3. Lotynka · 16.12.2006 00:04

  ahojky Ambřičko, diky za gratulace, jsem zvedava, jestli bude Rubynka aspoň tak krasná jako ty. Mej se fajn a doufá, že se brzo uvidíme

 4. Ambrička a spol · 13.12.2006 07:13

  Ahóój maminka, moc moc Ti aj s paničkou a všetkými z našej smečky gratulujeme k miminku, mojej malej sestričke. Je úžastná. Strášne sme sa na ňu tešili a hlavne panička. No keby sa bol narodil nejaký ten bráško tak asi paničku neudržíme a neodolala by si ho vziať k nám. Prajeme veľa zdravíčka, fajného mliečka a nech rastie ako z vody. Budeme Vás sledovať každý deň.

 5. Lotynka · 12.12.2006 17:09

  Milá Dianko, moc děkuji za přání. Veselo je tady až až a pokud nějakou dobrotu nedostanu, tak snadno vymyslím i další metody loupežnické, prostě se nenudíme.

 6. Diana a její smečka · 12.12.2006 12:59

  Milá Lotko, moc Ti gratulujeme k tak krásnému miminku. Oběma Vám přejeme zdraví, hodně veselých chvil a spoustu dobrot od paničky.

Vaše jméno*:

E-mailová adresa (nebude zobrazena)*:

Webové stránky*:

Text komentáre*: