informace

Zadal: Tomáš Kejzlar, 08.07.2007 20:51

souvislosti

Mimina 3 mesice -

Siki: u východočeského moře -

Lilly: malá velká rekapitulace -

První výstava roku 2008 - 11. ledna 2008 jsme se zúčastnili výstavy v...

Zipík: můj Silvestr 2007 - Zipík - vnuk naší Čenynky - nám napsal,...

Nový rok 2008 v Jičíněvsi - Aneb "jak na Nový rok, tak po celý...

Silvestr 2007 v Jičíněvsi - Jak jsem strávili poslední den roku 2007? To...

Vánoce 2007 v Jičíněvsi - Ahojky všichni, vánoce jsem si užili...

Velká oslava s výletem - V sobotu 15. prosince se naše smečka spolu s...

Výlet do Bystřice za Diankou a Erikem -

Dianka: víkend v Mokrých Lazcích

Dne 4. až 6. července se naše smečka zúčastnila Bíglího sportovního víkendu v Mokrých Lazcích u Opavy. Moc jsme se na sportování všichni těšili. Jen počasí nám to kazilo. Ve středu stále pršelo a tak páníčkové nevěděli, jestli pojedeme nebo ne. Nakonec Honzík rozhodl a jelo se. Do opravdu Mokrých Lazců jsme přijeli téměř za tmy. Rychle byl postaven stan a již jsme opékali klobásky a seznamovali se s novými kamarády. V noci mi bylo hodně zima. Erik moc nehřál a ten náš nový spacák se mi nelíbil. Zachránila mě panička, ke které jsem se vsoukala do jejího spacáku a v nohách jsem konečně v teploučku usnula.

Ráno po snídani nás čekal závod v běhu na 2 km. Honzík běžel s Erikem a já s paní. Vyhrát se nám nepodařilo, protože během závodu se mi moc chtělo dvakrát čůrat a potom i kakat, ale paní mě pochválila, že jsem i tak běžela rychle a při vyhlašování výsledků jsme zjistili, že ještě tři pejskové zůstali za námi a byli pomalejší. Pak jsme odpočívali. Chvíli se schovávali před deštěm a chvíli koukali na sluníčko a při tom jsme si všichni pochutnávali na pizze, kterou nám sem přivezli.

Odpoledne se již cvičilo agility. Honzík cvičil se mnou i s Erikem, paní nás fotila a hrála si vždy s tím, co necvičil. Paní trenérka byla na nás moc hodná a měla velkou trpělivost. Ze začátku se mi moc nechtělo skákat, po tom běhu bych raději spala. Ale Honzík měl v pytlíčku senzační odměnu – sušená střívka, tak jsem začala rychle cvičit, aby mi všechno nesněd ten náš Erik. Cvičili jsme až do večera a to se mi pak již pletly nožičky.

Další den nám svítilo sluníčko. V tréninku jsme pokračovali od rána až do oběda. Již nám to šlo lépe, ale rychleji jsem byla unavená. Tak poslední cvičení jsem vynechala a šla spát. Odpoledne byly závody. Závodilo se dvakrát. Snažila jsem se jak jsem mohla. Při prvním závodě jsem jen jednou shodila překážku a ve druhém závodě ani jednu. Ale na když jsem běhala druhý závod, najednou mi zavoněly na zemi spadlé piškotky a to je přece povel k tomu, že se závod musí přerušit a jít sníst ty piškotky. Honzík byl potom na mě zlý, že jsem zdržovala. Paní mě i Erika však pochválila, že jsme šikulky, od tety Evy jsme dostali výborné granulky za odměnu. Pak jsme se všichni rozloučili a odjeli domů do pelíšků, odpočívat po takové námaze.


 

Komentáře

Vaše jméno*:

E-mailová adresa (nebude zobrazena)*:

Webové stránky*:

Text komentáre*: