Deníček maminky Rubynky a H týmu

A máme první postoje - tak nás pochvalte, jak jsme šikovní :o))


 

30.7.-1.8.2010

Jsme na výletě v Jičíněvsi s miminka si konečně užívají zahrady. Babička Lotka se o ně spokojeně stará - pucuje jim ouška, bříška a zadečky a kojí je :o) Učí je jak zvládat první souboje a jak se nenechat přeprat velými psisky. Bubla a Koto mají o miminka zájem jen když papají :o) Jak jinak - to pak čekají co zbyde a loudí :o) teta Nikola nezklamala a tváří se zcele znechuceně :o).

Ohrádku mají miminka pod ořechem a buď se sluní, nebo chrupají ve stínu.

A protože dnes máme 4 týden čeká nas na oslavu narozenin II odčervení a panička slíbila, že nafotí i první postoje :o) tak to jsem tedy zvědavá :o)

a jak nám prospívá červstvý vzduch na venkově a pobíhání po travičce:

kluk1 1 580 g
holka1 1 593 g
holka2 1 479 g
holka3 1 523 g
holka4 1 452 g
kluk2 1 587 g


 

28.7. - 29.7.2010

Baštění z misky nám jde tedy parádně, není nutné žádné koupání a bříška mají stále kulatá :o) No prostě praví bíglové. Dokrm míchá panička 3 x až 4 x denně a mě někdy nechá to dojíst - huráááá :o). Baštíme granulky lososa či kuřete s mlíčkem.

Kromě baštění a spinkání už máme hodně aktivit - kousání hraček, kousání sourozenců, běhání po kotečku a pomalu už hulákáme :o) Panička tedy říká, že to zatím jde a i se vyspí :o)

Dnes byla miminka poptvé na vycházce i mimo koteček a běhala po kuchyni. Moc se jim to líbilo a i na dlaždicích chodila bez pádů a klouzání, prostě jsou to šikulky po mě :o)

Panička nafotila hromadu foteček, tak se mrkněte, jak se mastí :o)

No a já se také nenudím, chodíme na velké vycházky a pomalu se zase dostávám do kondice.


 

26.7. - 27.7.2010

Začalo nám dokrmování a tak je veselo :o) První pokusy byly trochu nešťastné, ale nyní již skoro neuklízíme :o) Mimina jsou hrozně šikovná a moc jim chutná. Po jídle se vzájemně opucují - ty co jí rukama opucuje i maminka Ruba a pak spokojeně odpadnou. Pupíky mají plné, až se kutálejí :o)

Rubynka je spokojené také - vždy dojí to co zbyde :o)

A toho lítání a okusování :o) je s nimi už zábava - reagují na zvuky, sednou si a koukají jako dospěláci a díky druhé paničce umí spinkat i v peřinách :o)

a jak nám prospívá dokrm posuďte sami:

kluk1 1 243 g
holka1 1 270 g
holka2 1 184 g
holka3 1 313 g
holka4 1 260 g
kluk2 1 330 g

A také už máme jména:

V pořadí jak se mrňousové narodily Vám tímto slavnostně představujeme:

HERMÉS OF VOLCANO COTOPAXI
Syn nejvyššího boha Dia a Plejády Máie. Posel bohů a průvodce mrtvých do podsvětí, bůh obchodníků, řečníků, vynálezců, poutníků a cestovatelů, atletů, podvodníků a zlodějů.
Byl nejobratnější, nejvynalézavější a nejlstivější ze všech olympských bohů a své schopnosti dokázal již první den svého života. Ráno se narodil, dopoledne utekl z kolébky, v poledne vynalezl lyru a naučil se na ní hrát, odpoledne ukradl bohu Apollónovi padesát krav, večer se jakoby nic vrátil, zabalil se do plen a s nejnevinějším úsměvem usnul.

HARPALYKÉ OF VOLCANO COTOPAXI
Dcera arkadského krále Klymena. Zabila své dítě a byla proměněna v dravého ptáka.

HERMIONÉ OF VOLCANO COTOPAXI
Dcera spartského krále Meneláa a jeho manželky Heleny. Byla zasnoubena s Orestem, synem mykénského krále. Za trojské války ji však otec slíbil za manželku Achilleovu synovi Neoptolemovi, který se s ní po návratu z války také oženil. Její manželství nebylo šťastné. Orestés Neoptolema zabil a odvedl si jí jako manželku do Mykén, kde stal králem.

HESPERIA OF VOLCANO COTOPAXI
Lesní nymfa z Trojády, dcera říčního boha Kebréna. Žila na úbočí hory Ídy a pro její krásu, zejména pro nádherné vlasy, se do ní zamiloval mladý Aisakos, syn trojského krále Priama. Když jí jednou na osamělé louce překvapil, dala se před ním na útěk a nešťastnou náhodou šlápla na jedovatého hada, který jí uštknul. Její milý se ze žalu zřítil ze skály do moře. Bohyně Téthys se slitovala a proměnila ho v ptáka potápku. Dodnes ho můžeme vidět, jak se vrhá z výšky do vody

HIPPOLYTA OF VOLCANO COTOPAXI
Dcera boha války Area a nymfy Otréry, královna Amazonek. Jako odznak královské hodnosti nosila krásný pás, který ji na důkaz svého otcovství daroval bůh války Ares. Díky tomuto pásu se svedl boj mezi Amazonkami a Héráklem.

HAIMÓN OF VOLCANO COTOPAXI
Syn Thébského krále Kreonta a jeho manželky Eurydiky. Byl zasnouben s Antigonou, který byla odsouzena za pohřbení svého bratra. Kreón chtěl Antigonu potrestat za tento čin smrtí. Na její obranu se postavil Haimón, otce se mu však přesvědčit nepodařilo, nechal zazdít Antigonu do rodinné hrobky.


 

< pátý týden třetí týden >

Komentáře

 1. Jana · 27.07.2010 18:41

  Děkujeme všem za pochvalu :o)

 2. Pavla · 26.07.2010 23:08

  Ti tak rychle rostou, jako z mléka :-). Nádhera je takto sledovat den pod dni, jak rostou do krasavců a krasavic, jsou to opravdu plyšáčci.

 3. Eva · 26.07.2010 09:03

  No ste neskutočne nádherní....plyšáčikovia strakatí ♥♥♥ Každý deň sa teším na nový deníček a fotočky. Rubynka môže byť na svoje plyšáčiky právom veľmi pyšná :)

 4. Martina · 21.07.2010 23:40

  Každý večer se těšíme na deníček a nové fotečky miminek. Jsou opravdu nádherní, připojujeme se zpožděně k velkým gratulacím!!!

 5. Veronika · 21.07.2010 23:14

  Tak sedím před obrazovkou a nemohu se vynadívat - taková krása. Gratulujeme Rubynce i její majitelce!!!!

 6. Hanka · 21.07.2010 14:52

  Ti jsou táááák nádherní, to je paráda - ty hlavičky, no jsou přímo úžasně vybarvení - to budou fešáci a fešandy

 7. kateřina · 20.07.2010 23:31

  Kouzelní plyšáci - plno zdraví a hlavně pohody po celý život

 8. Jana · 09.07.2010 01:48

  Ahojky holky, díky za pochvalu. Rubynce vše vyřídím, už zaslouženě chrní :o) Já zpracovávám další hromadu fotek :o)

 9. Lištičky · 08.07.2010 17:58

  Rubynko moc ti gratulujeme k nádherným rozkošným štěnátkům..jsou kouzelní a hned bych si je přijela pomazlit :-)

 10. Monika Soukupová · 08.07.2010 13:01

  Štěňátka jsou krásná a jejich deníček nemá chybu, to ostatně neměl ani u našeho miminka...

Vaše jméno*:

E-mailová adresa (nebude zobrazena)*:

Webové stránky*:

Text komentáre*: