informace

Zadal: Tomáš Kejzlar, 30.06.2007 09:03

souvislosti

Mimina 3 mesice -

Siki: u východočeského moře -

Lilly: malá velká rekapitulace -

První výstava roku 2008 - 11. ledna 2008 jsme se zúčastnili výstavy v...

Zipík: můj Silvestr 2007 - Zipík - vnuk naší Čenynky - nám napsal,...

Nový rok 2008 v Jičíněvsi - Aneb "jak na Nový rok, tak po celý...

Silvestr 2007 v Jičíněvsi - Jak jsem strávili poslední den roku 2007? To...

Vánoce 2007 v Jičíněvsi - Ahojky všichni, vánoce jsem si užili...

Velká oslava s výletem - V sobotu 15. prosince se naše smečka spolu s...

Výlet do Bystřice za Diankou a Erikem -

Bubla: velký dvojvýstavní víkend

Velký výstavní víkend začal již v pátek v poledne v Praze, kam za námi přijela Alenka s Cupíkem. Pak jsme zasedli do auta a sbírali zbytek pesanů. Do Zbraslavi, kde náše výprava začínala i končila jsme dorazili navečer. Další výpravy – konkrétně Márty, Torpéda, Mikeyho andílci a Denynka s Jesinkou – již úspěšně obsadili jak celý areál, tak hospůdku. Zábavu jsme si však šetřili na sobotní večer a spát se šlo vcelku brzo – asi kolem půlnoci :o).

Ráno nás čekal budíček – pomoooc – tak brzo. Paničky a pánečci nevypadali moc čerstvě, ale znáte to – co by oni pro tu naší výstavní kariéru neudělali :o)) A hrr do auta a směr Brno. Brněnská výstava v červnu je moje neoblíbenější. Pes tu narazí nejenom na další psy – což je vcelku běžné (a konkurenci jsme ještě dostatečně neotrávili :o)) - ale i to ostatní – koně, kočičky, myši, ptáčky a pak ty super stánky s plnýma miskama. Naše výprava obsadila skoro všechny třídy a to jak v pejscích, tak fenečkách. Naše nadějná mládež si to rozdala ve třídě dorostu a Puňta nakonec doputovala až pro 5. BIS dorostu výstavy!!!!! Další želízka v ohni nezklamala, všichni byli super, poslušní a jako vždy nádherní. Bártík si vyběhal s moji paničkou nejlepšího veterána a nakonec i res. BIS veterána výstavy !!

Po výstavě nás čekala prohlídka, papání, nakupování. Nakonec jsme se potkali s tetou Roswithou z Rakouska a vyrazili směr Zbraslav. Zde náš již čekala celá hospoda: guláš, pívečko, smažený sýr, papriky s rýží a mnoho dalšího dobrého. Já si dal guláš a hranolky, někteří – jako Jesinka – i PIVO!. Pánečci zapíjeli pohárky a bavili se téměř do rána. Fotečky jsou přístupné jen pro starší 18 let :o) A srandy bylo hromada: jak se nekoukali, tak jsme zdrhli a zváleli se v něčem moooc voňavým, tak kolem jedné ráno ještě probíhalo velké koupání :o(( no stale nechápu proč jim to tak vadí.

Ráno se vstávalo docela pozdě – z počátku jsem si myslel, že máme padla – ale to byl omyl. Panička s námi přeběhla a hle – další výstava :o). Začalo běhání, cvičení, vystavování, focení, obdivování – to mám moooc rád a focení. Paničky se moc nezastavily. Skončili jsem večer a výsledky můžete posoudit sami – no prostě jsme nejlepší!!!!!

BOBem výstavy se stal Pepííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!

Komentáře

Vaše jméno*:

E-mailová adresa (nebude zobrazena)*:

Webové stránky*:

Text komentáre*: