Náš tým

Květa Čáslavská
Květa Čáslavská, i.m.

chovatelská stanice Interpet-SC, BeagleTeam.eu

Zakladatelka pražských setkání a jejich dlouholetá organizátorka. S bígly žila od roku 1998, kdy si společně s dcerou Helčou pořídily fenečku Siki z Ožináku. O rok později k ní přibyla bílá princezna Crazy a na Vánoce 2001 pak »létající houdini« Čena. Květa byla dlouholetou členkou výboru BeagleClubu ČR. Její nenadálé úmrtí v létě 2006 bylo pro nás všechny obrovská ztráta. Květo, chybíš nám!

 
Helča Čáslavská
Helča Čáslavská

BeagleTeam.eu, helca [AT] beagleteam [DOT] eu

Naše smečka se skládá ze Sikinky, Crazynky a Čenynky. Nesmíme zapomenout na Horvýška a Princulku, kteří s námi sice fyzicky nebydlí, ale ve smečce mají své místo... Já plním funkci venčiče, krmiče a zvedače peřinky. Výlety máme samozřejmě taky moc rádi a v Jičíněvsi je stoprocentní jistota úspěchu - akce rodiny Malíkových jsou prostě bezva! ;)

 
Jana Malíková
Jana Malíková

BeagleTeam.eu, jana [AT] beagleteam [DOT] eu

Od malička jsem byla obklopena psisky a tak se rodina mému rozhodnutí pořídit si svého prvního bígla vůbec nebranila. Psal se rok 1995 a od té doby jsem ušla pořádný kus cesty. Aktuálně mám doma celkem pět bíglíků a za sebou pět úžasných vrhů miminek. Doma jsem nyní více v Jičíněvsi či Praze, ale pomalu se chystáme zase pobývat částečně i v Brně, tak se Brno těš :o)