navigace

Hlavní téma: Něco málo o chovatelské stanici

souvislosti

Zatím nejsou žádné související záznamy. Pokud máte pocit, že zde něco důležitého chybí, dejte nám o tom vědět, pokusíme se co nejrychleji informace přidat.

1.2. of Volcano Cotopaxi

Chovatelská stanice of Volcano Cotopaxi byla založena v roce 2002. Zabýváme se chovem bíglů. Nejde nám však o »velkoprodukci«, snažíme se svým chovatelským působením udržet vysokou kvalitu chovu bíglů v České republice a svým přispěním tuto nadále zvyšovat.
V zájmu udržení vysokého standardu, jak po stránce zdravotní, povahové i exteriérové realizujeme nepříbuznou plemenitbu. Jsem v kontaktu s chovateli z Rakouska a Finska a výběru otců svých štěňátek věnujeme velkou pozornost.

Naši psi uspěli na národních i mezinárodních výstavách a zkouškách z výkonu. Dosáhli titulů, kterých si nesmírně považujeme, titulů šampionů České republiky, Slovenské republiky, Chorvatska, Slovinska, Jugoslávie, Polska a zejména titulu intešampión.

A shrnuto a podtrženo: Cílem naší chovatelské stanice je v první řadě odchov zdravých pejsků a spokojenost nových majitelů. Se všemi novými majiteli jsem stále v kontaktu. Poskytujeme kompletní chovatelský servis – předvedení na výstavách, přípravu a složení zkoušek z výkonu, hlídání pejsků, poradenskou činnost. Organizujeme setkávání majitelů našich štěňátek. Tak neváhejte a přidejte se k nám!

Jana Malíková

1.1. Interpet-SC