informace

Datum konání: 26.01.2008
Rozhodčí: Vladimír Piskay

mezinárodní výstava Trenčín, 26.01.2008

Panička se po třech letech rozhodla, že nás již v lednu vytáhne do zahraničí a přihlásila nás v sestavě já, Ruba a Lotka na výstavu v Trenčíně. No na rovinu, my jsme si to docela užívali - jako vždy. Panička celou cestu moc neustála a po vstávání v jednu v noci docela trpěla. Ale vůbec se toho nebála a před finálem celé výstavy se složila a spala jako špalek a vůbec jí nevadilo, že jí ostatní psiska šlapali po hlavě a z ampliónu se hlasitě ozýval komentátor :o)). No a jak jsme dopadli?

Já jsem se tentokrát vystavoval ve speciální třídě, která se jmenuje čestná a je v pořadí po štěňatech a před dorostem. Pan rozhodčí mě moc chválil a řekl, že je dobře, že mě panička ukázala. Nakonec jsem si vyběhal a vystál V1 Vítěz třídy čestné a to mě kvalifikovalo do finálových soutěží.
Rubynka se vystavovala ve třídě mladých, konkurenci měla velkou. Byla moc šikovná a vyběhala si V2. První byla Jupí, tak si to jednou vyměnily :o)

Lotynka nezklamala - jako vždy oslnila a pan rozhodčí jen básnil - v posudku má dokonce: ....fena ve výborné psychické a fyzické kondici.... a jak dopadla - no přeci V1 - Nejlepší veterán a postoupila do finálových soutěží.

Finále nebylo tentokrát bíglům moc nakloněno, jen malý Ádík - Ámos od Šabatů si vyběhal 3.BIS štěňátek, my ostatní jsme ostrouhali :o))

Ale bylo to fajn, jen panička dospává a moc si s námi nehraje :o(

Váš dopisovatel Buba


 

Přehled výsledků:

       
jméno pejskatřídaoceněnítituly
Acherón of Volcano Cotopaxi čestná výborný 1 vítěz třídy
Cokie Any Ček veteránů výborná 1 nejlepší veterán
Eurydiké of Volcano Cotopaxi mladých výborná 2