informace

Datum konání: 24.06.2007
Rozhodčí: Ken Burgess, Veronica Bradley

klubová výstava Zbraslav u Brna, 24.06.2007

Velký výstavní víkend začal již v pátek v poledne v Praze, kam za námi přijela Alenka s Cupíkem. Pak jsme zasedli do auta a sbírali zbytek pesanů. Do Zbraslavi, kde náše výprava začínala i končila jsme dorazili navečer. Další výpravy – konkrétně Márty, Torpéda, Mikeyho andílci a Denynka s Jesinkou – již úspěšně obsadili jak celý areál, tak hospůdku. Zábavu jsme si však šetřili na sobotní večer a spát se šlo vcelku brzo – asi kolem půlnoci :o).

Ráno nás čekal budíček – pomoooc – tak brzo. Paničky a pánečci nevypadali moc čerstvě, ale znáte to – co by oni pro tu naší výstavní kariéru neudělali :o)) A hrr do auta a směr Brno. Brněnská výstava v červnu je moje neoblíbenější. Pes tu narazí nejenom na další psy – což je vcelku běžné (a konkurenci jsme ještě dostatečně neotrávili :o)) - ale i to ostatní – koně, kočičky, myši, ptáčky a pak ty super stánky s plnýma miskama. Naše výprava obsadila skoro všechny třídy a to jak v pejscích, tak fenečkách. Naše nadějná mládež si to rozdala ve třídě dorostu a Puňta nakonec doputovala až pro 5. BIS dorostu výstavy!!!!! Další želízka v ohni nezklamala, všichni byli super, poslušní a jako vždy nádherní. Bártík si vyběhal s moji paničkou nejlepšího veterána a nakonec i res. BIS veterána výstavy !!

Po výstavě nás čekala prohlídka, papání, nakupování. Nakonec jsme se potkali s tetou Roswithou z Rakouska a vyrazili směr Zbraslav. Zde náš již čekala celá hospoda: guláš, pívečko, smažený sýr, papriky s rýží a mnoho dalšího dobrého. Já si dal guláš a hranolky, někteří – jako Jesinka – i PIVO!. Pánečci zapíjeli pohárky a bavili se téměř do rána. Fotečky jsou přístupné jen pro starší 18 let :o) A srandy bylo hromada: jak se nekoukali, tak jsme zdrhli a zváleli se v něčem moooc voňavým, tak kolem jedné ráno ještě probíhalo velké koupání :o(( no stale nechápu proč jim to tak vadí.

Ráno se vstávalo docela pozdě – z počátku jsem si myslel, že máme padla – ale to byl omyl. Panička s námi přeběhla a hle – další výstava :o). Začalo běhání, cvičení, vystavování, focení, obdivování – to mám moooc rád a focení. Paničky se moc nezastavily. Skončili jsem večer a výsledky můžete posoudit sami – no prostě jsme nejlepší!!!!!

BOBem výstavy se stal Pepííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!

Přehled výsledků:

       
jméno pejskatřídaoceněnítituly
Acherón of Volcano Cotopaxi pracovní výborný
Baltazar Tarsos veteránů výborný 1 , klubový vítěz veteránů
Besso Blanco de Ithaka Bohemia otevřená výborná 3
Cupido of Volcano Cotopaxi šampionů výborný
Eurydiké of Volcano Cotopaxi dorostu velmi nadějná
Faidra of Volcano Cotopaxi dorostu velmi nadějná 2
Fallco Ja-Sta Czech šampionů výborný 3
Feronia of Volcano Cotopaxi dorostu velmi nadějná 4
Fortuna of Volcano Cotopaxi dorostu nadějná
Hannah Ithaka Bohemia mezitřída velmi dobrá
Howdy Ithaka Bohemia otevřená dobrá
Joshua Z Brány Krušnohoří dorostu nadějný
Kéfea Charmante Rapa-Nui šampionů výborná 3
Pépé le Moko Interpet-SC mezitřída výborný 1 CAC , klubový vítěz , BOB
Pootie Tang Interpet-SC mezitřída výborná 3