informace

Datum konání: 06.10.2007
Rozhodčí: Josef Němec

mezinárodní výstava České Budějovice, 06.10.2007

Ahojte všichni,

tak máme za sebou předposlední výstavu. Panička nás nasadila v pátek do auta a vyjeli jsme. To bylo docela překvápko, protože na výstavu vyjíždíme v sobotu hodně brzo, ale pak nám to došlo. V Českých Budějovicích se totiž už v pátek děly věci :o)) Panička od Dianky Jana přivezla z Moravy nějaký lahodný mok pro paničky a pak ještě klobásky domácí :o)) prostě paráda a tak jsem skoro do tří ráno seděli, my loudili a paničky klábosily a statečně popíjely :o)) A to si dokážete představit ten budíček po šesté :o)) no zoufalství - ty lidi. Jen Nika trucovala, já a Bubla jsem stáli u dveří a rozespalé paničky pohonili :o))

A pak to samé jako každou výstavní sobotu - do auta a honem ven a hromady pejsků a vybalování a venčení a zmatek a papírování, cvičení, stříhání ocásků a šlo se na to :o)).

Jako první nastoupil do náš Buba (třída otevřená) - profesionál jako vždy prostě nastoupil, vyhrál a odešel. Paničce pan rozhodčí řekl, že nemá co dodat, že je prostě perfektní - tak si myslím, že s ním nebude k vydržení :o) - V1, CAC

Pak nastoupil Kotik II -Amfytrion of Volcano Cotopaxi - třída pracovní a ocenění VÝBORNÝ.

A to už nastal můj čas, nastoupila jsem do kruhu spolu s 12 mladýma slečnama a běhala jsem s paničkou okolo, stála v postoji, nechala si prohlédnout zuby - prostě žádný truc :o)) a panička byla nadšená a to více, že jsem byla první, na koho pan rozhodčí ukázal, že postupuji do úzkého výběru 4 nejlepších. A pak to šlo ráz na ráz, jen běhání a místo 3 - jsem tedy VÝBORNÁ 3 :o)

Ve třídě pracovní nastoupila do kruhu Dianka, jak jsem pana rozhodčího slyšeli, jak ji chválí, tak nám bylo jasné, jak to dopadne - Dianka stála jako princezna a vyběhala si titul :-)) V1 CAC

A poslední číslo v bíglech měla naše mamka - Lotynka a stala se v konkurenci nejlepším veteránem V1

To je co?? Panička byla nadšená a vůbec se jí nechtělo odjet, nakonec nás vzala ke stánku a za odměnu jsem dostali párky a mohli napadnout okolní prodavače s granuleme, no co více si přát.

Vaše Ruby


 

Přehled výsledků:

       
jméno pejskatřídaoceněnítituly
Acherón of Volcano Cotopaxi otevřená výborný 1 CAC
Amfitryón of Volcano Cotopaxi otevřená výborný
Cokie Any Ček veteránů výborná 1 nejlepší veterán
Diana of Volcano Cotopaxi otevřená výborná 1 CAC
Eurydiké of Volcano Cotopaxi mladých výborná 3