informace

Datum konání: 01.09.2007
Rozhodčí: Liliana Bachurzewska

mezinárodní výstava Mladá Boleslav, 01.09.2007

Ahoj všichni,

dneska jsem se zúčastnila své třetí výstavy a to Mezinárodní výstavy v Mladé Boleslavi :o) Celý týden se mnou panička trénovala pěkně postoj a chůzi na výstavním vodítku, nejdřív sem se tomu bránila, ale pak mě to začalo docela i bavit a začala sem se snažit :-) Na předchozích dvou výstavách jsem získala jen ocenění nadějná, pěkné posudky jsem měla, ale pohybu sem moc nedala :o)) Tak sem se rozhodla, že dnes udělám paničce radost :o)))

Ráno před sedmou hodinou vzala panička batůžek, klec a mě se Sherrynkou a utíkaly jsme ven, kde už na nás čekal strejda Márty :-) Přivítaly jsme ho a už sme jely směr Mladá Boleslav :o) Tam už samozřejmě čekala spouuusta pejsků, od nejmenších až po ty uuplně největší :-) Našli jsme si svůj kruh a už se jen čekalo .. No vlastně si mě vzal Márty při tom čekání na chvilku do kruhu, aby jsme si vyzkoušeli jak sme sehraní a zdálo se, že je to v pořádku :-) Ještě si vzal na chviličku Sherrynku, ale už bylo vidět, že dneska jí to nebude bavit tolik jako jindy nooo :-) No a pak už se opravdu jen čekalo, až se odvystaví všichni pejskové, ale samozřejmě, že jsme fandili!

Hned ve štěňátkách jsme fandili našemu kamarádovi Funny Felow Perla Vltavy, kterej k našemu údivu nakonec skončil s Nadějnou, ale to se nám štěnátkům prostě už tak stává :o) No a potom jsme měli možnost fandit Gaudímu, který s tetou Janou získal jak jinak než V1 CAC, Cupíkovi a Bublovi, který si taky odnesl CACe :)

A pak už nastoupily fenečky štěňátka u nás, kde jsme měli možnost fandit Cory, tedy dcerunce po Bazzíkovi a odnesla si jak jinak než VN1 !!! :-) No to já už dávno čekala venku z klece až na mě příjde řada :o) Přiběhl Márty, vzal si piškoty, vodítko i semnou a šlo se, nastoupily jsme do kruhu 4 holčičky, jedna fenečka od paní Krejzkové, já a moje dvě ségry Puňta s Jessie. Paní rozhodčí si nás prohlídla a už se šlo do kola :o) A já se snažila! Ťapkala sem si pěkně vedle Mártyho a kam šel on, šla sem i já :o) Potom si paní rozhodčí prohlídla všechny holky a nakonec mě :-) Usmála se na mě a na mé dlouhé uši :-D, nadiktovala posudek, ještě jsme se prošli s Mártym sami v kruhu a už se rozhodovalo :o) Na 4 místě skončila fenečka od paní Krejzkové, 3 místo si odnesla Puňta s Helčou :-) a pak jsem musela ještě já s Jessie znova do postoje a ještě jednou se projít před paní rozhodčí a už to bylo! 2 místo Jessie s paničkou Péťou a 1 místo jááááá a Márty! Měli byste v tu chvíli vidět paničku :-D Vběhla do kruhu a ječela :-D No ale pak následoval ještě pěkně postoj pro fotografy a konec :) Panička mě málem umačkala! No Mártyho skoro taky :-D Byla to paráda, taky sem pak byla důležitá až za roh, chodila sem pořád paničce u nohy a neustále dělala postoj a čekala znova ty ovace :-D Ale dočkala sem se jen pochichňávání jak je to roztomilé :-/ :-DD Ale dostala sem potom spouustu piškotků a taky kousek sýra :-)))

A takhle jsem se paní rozhodčí líbila :o)

Posudek: 8 měsíců, velmi pěkná hlava se sladkým výrazem, dobrá horní linie, dobře hluboký hrudník, velmi pěkná v pohybu.

Ve třídě mladých sme neměli moc komu fandit ale v mezitřídě sme pořáádně fandili Denny s paničkou Petrou! A Denny si odnesla CACe a potom ještě získala i CACIB! To moooc gratulujeme, je to opravdu šikulka :-) Ve třídě otevřené nastoupila Sherrka, ale jak už sem psala, dnes neměla svůj den, koukala kde co lítá, do postoje se jí nechtělo a paní rozhodčí se opět zdálo, že ten hrudník opět není hrudník ale tuk :-D Nj Sherrynka je prostě kopie svýho táty Žeryčka a jiný to nebude :o) Takže ve třídě otevřené kromě prvních tří míst dostaly všechny fenky VD a bylo hotovo :o)))))) Ale to paničce vážně nevadilo, vzala pak Sherrynku aby se prošla a bylo líp :-) BOBa si odnesl psík z Dánska,který se pak zúčastnil i závěrečných soutěží a získal 4. BIG což je víc než pěkné :-)

Závěrečné soutěže jsme samozřejmě sledovali a líbilo se nám to :o) Naprosto celý den vyhrál Italský ohař, který získal ocenění CAJC (tedy nejlepší mladý pes), BOB, BIG a BOD!!! A naprosto zaslouženě, on byl vážně moc krásnej! Tak to je z dnešní výstavy vše, byl to skvělý a dlouhý den, začínám se těšit na výstavičku další, mezitim zas budu pořádně dovádět se svojí smečkou, na to přece jen nic nemá ;-)

Vaše zpravodajka Lilly :-)


 

Přehled výsledků:

       
jméno pejskatřídaoceněnítituly
Acherón of Volcano Cotopaxi pracovní výborný 1 CAC
Faidra of Volcano Cotopaxi dorostu velmi nadějná 2
Feronia of Volcano Cotopaxi dorostu velmi nadějná 3
Fortuna of Volcano Cotopaxi dorostu velmi nadějná 1
Hannah Ithaka Bohemia mezitřída výborná 1 CAC , CACIB