informace

Datum konání: 22.07.2006
Rozhodčí: Jaromír Dostál

národní výstava Mladá Boleslav, 22.07.2006

Musím vám něco důležitýho říct! Představte si, že mě panička v sobotu ráno naložila do auta a někam jsme jeli, cestou jsem zjistil, že jedeme po dlouhé době zase na výstavu. Celou cestu mi říkala, že jsem moc krásný pejsek a hlavně abych nosil ocásek hezky nahoru a že i když nevyhrajeme, tak že jsem stejně nejkrásnější pejsek na světě. Tak jsem z toho měl moc dobrý pocit, že jsem si řekl, že musím zabojovat :-)

Když jsme vystoupili z auta bylo už všude plno pejsků, chvíli jsme tam chodili a okukovali a pak přijela Jana s Bublou a dalšíma pejskama a to jsem byl ještě spokojenější, protože jsem si mohl s nima i hrát :-)

Potom si mě Jana vzala a nastoupili jsme do výstavního kruhu. Hezky mě postavila a já vám stál jak socha, abych se pánům rozhodčím líbil. Potom jsem se nesl jako správný bíglíček a asi jsem se jim tedy moc líbil, protože jsem dostal výbornou a dokonce jsem byl i první a dostal jsem CAC! To je co! Panička to teda vůbec nečekala a měla hroznou radost!!! Já taky. No a potom jsme tam chvíli čekali až se vystaví i ostatní bíglí kluci a potom jsem tam nastoupil znova a pan rozhodčí mě zase moc chválil, že prý mam nejlepší postoj i chůzi a přestavte si, já jsem se stal Národním vítězem a to jsem pak myslel, že se už panička samou radost zblázní :-) Taky mě pak náležitě hýčkala celý víkend :-)

Potom mi byla vyzvednout pohár a medaili, vyfotila se se mnou a jeli jsme domů. Večer jsme to moje vítězství pořádně oslavili a dostal jsem ochutnat šampaňský z pohárku J Moc mi ale nechutnalo. 2.9. prý zase pojedeme do Boleslavi, tak nám držte palečky, ať jim to všem zase natřem :-)

Váš národní vítěz Cupík :-)

Haf


 

Přehled výsledků:

       
jméno pejskatřídaoceněnítituly
Acherón of Volcano Cotopaxi šampionů výborný 2 res. CAC
Cupido of Volcano Cotopaxi otevřená výborný 1 CAC , národní vítěz
Diana of Volcano Cotopaxi mladých výborná 4