informace

Zadal: , 24.03.2008 21:17

souvislosti

Třetí den - Birmingham

8.3.2008 - pohoda na místě. Hotýlek je parádní, husté závěsy nepropustí ani kousek světla. Jediné co nás trápí se zima. Angličani jsou otužilý národ a netopí a netopí. Ráno se s námi paničky proběhly okolo hotelu a pak utíkaly pryč. Když se vrátily, tak nevypadaly úplně dobře :o)) prý nějaká snídaně, ale vypadalo to, že běžely maraton - prý si nedokážeme představit, co Ti Angličané snídají. No já myslím, že zrovna bígl si dokážet představit skoro vše a skoro vše sbaštit. Naše paničky to docela odrovnalo a tak odchod na výlet byl pomalý :o)

Nakonec jsem přeci jenom z hotelu vyrazili a hurá do rezervace. Bubla to tam už znal a běhal tam jako doma. To já jsem se chovala neslušně a pohonila místní husy a kachny z čehož paničku málem ranila mrtvice :o)) Princule jako vždy aportovala balónky a Lotka hledalal co by sbaštila :o)) Po vyběhání jsem vyrazili směrem do víru velkoměsta.

A to je tedy velkoměsto, hodně aut, podzemka, všude lidi a najednou ukročíte z místní pěší zóny a jste u vody a vody je tu spoustu a těch velkých ptáků :o))

Paničky se vydaly na prohlídku obřího akvárka - na želvy, ryby, paryby i žraloky. Byli úplně nadšeny, tak jen přemýšlím, co budeme mít kromě želv a leguána doma dalšího :o))

A protože bylo docela zima, tak jsme spěchali domů do pelíšků. A to Vám bylo fajn. Hned jsem zapadli a vůbec nám nevadilo, že paničky odešly do místního klubu. Chrněli jsme jako mrtvolky. No však jsem měli také proč. Čekala nás výstava a potřebovali jsem hodně sil.

Vaše dopisovatelka Ruba

P.S: Klub byl super, jen jsem si neužily mnoho anglického :o)) na otázku co mají "typicky anglického" nám bylo řečeno, že se jedná o americkou restauraci :o)) a pivo měli irské - trochu limča se šumákem, našim pivním štamgastům nedoporučuji :o))

Jana


 

Komentáře

Vaše jméno*:

E-mailová adresa (nebude zobrazena)*:

Webové stránky*:

Text komentáre*: