informace

Zadal: , 16.01.2007 21:09

souvislosti

Deníček maminky Čenynky a O týmu - Deníček maminky Čenynky a jejích osmi...

Bazz: ahoj maminko!

Ahoj maminko (i vy ostatní)!

Nastal čas, kdy máte nové stránky a tak jsem se rozhodl, že vám naškrábu pár řádek, jak se mi vede, co má smečka a tak…

V první řadě, se ti, milá maminko, musím pochlubit, že jsem z tebe udělal babičku! :o) Vím, jsi ještě mladá, ale já nemohl jinak. Ale 9 krásných vnoučátek v tvém věku taky není k zahození ne? Však až bude tvá smečka pořádat nějaké to setkání, tak přijedu i s tvým vnoučátkem, abys ho mohla pozdravit a ostatní pořádně prohnat. A to není vše, zanedlouho ti přibudou další. Mám totiž slíbenou ještě jednu manželku :o)

A teď k tomu co dělám. V první řadě se flákám v pelíšku, to vždycky, když páník někam odejde, říká tomu jako, že nám jde vydělávat na granulky a výstavičky nebo co, ale pro nás je hlavní, že je pryč a můžem si chrupkat v pelíšcích. Pak se vrátí, takže jako správném bígl nasadím s ostatními motor do ocásku a vrhnu se vítat. A pak už konečně vyrážíme ven. Nejčastěji chodíme k řece, kde je prostor pro naše hry a čmuchání, „rostou“ tam totiž bažanti a i když už jsem dlouho žádného nevypích, tak čmuchat bych je tam vydržel do teď :o) No i když je fakt, že je poslední dobou vždycky vyměním za piškotek, ale co? Piškot jistej a pták nikde, takže žádná ztráta…
Vrátíme se v pozdním odpoledni a to slupnu misku a jdu koukat na televizi, většinou program stojí za pěkné … (no to co dělám venku), ale kolikrát tam byli i jiní pejskové a to jsem sledoval velmi bedlivě – až na reklamy, tam stejně jen slibujou plnou misku a nic…

A to nejlepší jsou akce, máme je poměrně pravidelně a ty mě baví ze všeho nejvíc! Vždy se potkám se spoustou kámošů, bratránkem Pepíčkem, či se svým synáčkem Zipíkem. Co mi ale nejde do hlavy je, proč už nejezdím na výstavky, to mě strašně bavilo a teď už dlouho nic :o( To jsem byl tak špatnej? Vždyť jsem se snažil… :o/ ale pánik mi slíbil, že letos pojedu hodněkrát, jupííí, to už se těším!

A takhle já si žiju, to je paráda co? Prostě jsem nemohl mít lepší rodinu, vůbec nic mi tu nechybí, tedy krom Kačenky, začala mi vonět a je pryč – sakra, měl jsem být rychlejší…. A co se týká smečky, tak je taky parádní, Catka je pro každou lumpárnu a Princ umí bezva triky, abychom měli plná bříška – jeden trik ti poradím jo? Je ubrus a na něm talíř, Princ přijde a koukne na ten talíř, pak chytne za konec ubrusu a pomalu si talíř přisune až tam, kam je schopnej nastrčit svůj čumák, je to machr. Ja to zkusil jen kdysi dávno a to jsem z toho upadl ze židle, takže teď čekám jestli na mě něco zbyde a občas se to povede :o) tak mám radost.

Tak já už jdu zas do postýlky, aby mi nevystydlo místečko, měj se krásně maminko a brzy naviděnou… Tvůj synátor Bazz :o)

PS: kdybys chtěla vědět úplně vše, tak na stránkách naší smečky najdeš úúúúplně všechno!

PPS: přiložil jsem fotečky z mého velkého úspěchu - BZH :-)


 

Komentáře

  1. Tomáš · 16.01.2007 22:35

    No tedy, Bazzíku, je vidět že se máš opravdu fajn. A je od tebe moc hezké, že jsi nám napsal. Už se těšíme až tě potkáme na nějakém srazu.

Vaše jméno*:

E-mailová adresa (nebude zobrazena)*:

Webové stránky*:

Text komentáre*: